Profil użytkownika Michał Białokoziewicz
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Agencja Cerbin. Agd i Sprzęt Rtv, Warszawa
opublikowano ponad 4 lata temu
Zakupiona pralka LG. Super sprzęt w niedużej cenie, mała wada - wgniecenie. Działa już ponad 2 lat. Polecam sklep.
Michał Białokoziewicz