Profil użytkownika Michał Gens
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Top-Sekret. Sp. Z O.o. Agencja Ochrony Mienia i Usług, Kutno
opublikowano ponad 12 lata temu
Nie mogłem otrzymać mandatu skoro wysiadam na przystanku i ide prosto przed szkoła po bilet miesieczny !
Spiesze się a tu HOOPSA "Mandat"
i idz sobie go umorz tak mówił jeden z pracowników mienia publicznego Top Sekret"
Michał Gens