Profil użytkownika Michał Matusiak
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Autotest Polska Sp. Z O.o. Stacja Kontroli Pojazdów, Warszawa
opublikowano ponad 3 lata temu
Ta stacja to jakss masakra. Takiej niemiłej obslugi to dawno nie widziałem. Opinie na google wpisywane przez informatyka. Jeśli chcesz mieć spokojna głowę to radzę ominąć. Jest tyle stacji , po co się denerwować. Pan jest zły że wogule przyjechałeś....