.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Michał Matusiak

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 3 lata temu

Ta stacja to jakss masakra. Takiej niemiłej obslugi to dawno nie widziałem. Opinie na google wpisywane przez informatyka. Jeśli chcesz mieć spokojna głowę to radzę ominąć. Jest tyle stacji , po co się denerwować. Pan jest zły że wogule przyjechałeś....
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie