.
40813adf5e9d47a198a5417f298c341a

Profil użytkownika Michał Niedzwiadek

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 5 lata temu

Witam zostałem oszukany . Przesyłka przyszła z załącznikiem do zapłaty 650 pln . Kupiłem w sklepie polskim towar za 1800 pln brutto , jednak okazało się ze towar został sprowadzony z Chin , za 60 dolarów i dodatkowo naliczono mi cło . Forma Lulany nie pocztowa się do zwrotu kosztów , nawet za naliczone cło . Nie polecam .
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie