Profil użytkownika Michał Niedzwiadek
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Lulany.pl - zakupy bezpośrednio z hurtowni, Łódź
opublikowano ponad 5 lata temu
Witam zostałem oszukany . Przesyłka przyszła z załącznikiem do zapłaty 650 pln . Kupiłem w sklepie polskim towar za 1800 pln brutto , jednak okazało się ze towar został sprowadzony z Chin , za 60 dolarów i dodatkowo naliczono mi cło . Forma Lulany nie pocztowa się do zwrotu kosztów , nawet za naliczone cło . Nie polecam .
Michał Niedzwiadek