Profil użytkownika Michał Tomczyk
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Ankor Usługi Galwanizacyjne, Łódź
opublikowano ponad 6 lata temu
Niestety detale nie zostały należycie oczyszczone z korozji, o czym przed wykonaniem usługi zostałem zapewniony. Kolega który cynkował w innej cynkowni nie miał takich problemów pomimo słabej kondycji detali. Zresztą wystarczyło przy przyjmowaniu detalu powiedzieć, że trzeba najpierw wypiaskować, wtedy nie było by problemu. Ale zostałem poinformowany, że "już nasza w tym głowa, żeby detal oczyścić". Na estetyce mi nie zależało, miała być ochrona antykorozyjna. W dodatku cena o ponad 50% przekroczyła szacunkową, wynikającą z powierzchni. Teraz wszystkie detale i tak będę musiał lakierować epoxyd em....
Michał Tomczyk