Profil użytkownika migotka
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Chróścielewska, Łódź
opublikowano ponad 11 lata temu
Polecam. Duża wiedza, zaangażowanie, świetne, profesjonalne metody pracy. Magdalena C. jest zawsze dostępna dla swoich klientów, słucha i wyjaśnia każdą wątpliwość oraz podejmowane kroki. Do tego cennik, jak na takie usługi prawnicze, jest niezwykle niski.