.
16ba14749377428da3e07c57bfff789d

Profil użytkownika Mikołaj

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Foto-Syrenka, Łomża

opublikowano ponad 2 lata temu

Gorąco polecam!!! Doświadczyłem tu niezwykłego profesjonalizmu i dbałości o detale. Obsługa była przyjazna i pomocna, a efekty sesji zdjęciowej przerosły moje oczekiwania. Polecam ten zakład fotograficzny wszystkim poszukującym wysokiej jakości fotografii.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie