Profil użytkownika Mikołaj
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Foto-Syrenka, Łomża
opublikowano ponad 2 lata temu
Gorąco polecam!!! Doświadczyłem tu niezwykłego profesjonalizmu i dbałości o detale. Obsługa była przyjazna i pomocna, a efekty sesji zdjęciowej przerosły moje oczekiwania. Polecam ten zakład fotograficzny wszystkim poszukującym wysokiej jakości fotografii.