Profil użytkownika Mira
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Medbeauty AESTHETIC CLINIC dr Andrzej Kępa, Świdnica
opublikowano ponad 7 lata temu
Polecam. Już dwukrotnie byłam u pana K. na wypełnianiu kwasem hialuronowym (Restylane). Efekt przy obu zabiegach był bardzo estetyczny, skóra fajnie wygładzona i czuć, ze jest nawilzona, zmiekczona. Dla mnie rewelacja. Pan doktor jest bardzo miły, profesjonalny, potrafi doradzic osobie niebedacej w temacie medycyny estetycznej a chcacej zafundowac sobie poprawke twarzy.