.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Mira

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Medbeauty AESTHETIC CLINIC dr Andrzej Kępa, Świdnica

opublikowano ponad 7 lata temu

Polecam. Już dwukrotnie byłam u pana K. na wypełnianiu kwasem hialuronowym (Restylane). Efekt przy obu zabiegach był bardzo estetyczny, skóra fajnie wygładzona i czuć, ze jest nawilzona, zmiekczona. Dla mnie rewelacja. Pan doktor jest bardzo miły, profesjonalny, potrafi doradzic osobie niebedacej w temacie medycyny estetycznej a chcacej zafundowac sobie poprawke twarzy.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie