Profil użytkownika Mirek Polko
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Kancelaria Notarialna Agnieszka Richter-Witosza Notariusz Dominik Sterc, Wrocław
opublikowano ponad 3 lata temu
Profesjonalna i miła obsługa, sprawa załatwiona od ręki. Będziemy w przyszłości korzystać z usług Pani Agnieszki Richter-Witosza i jej kancelarii. :)