.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Mirella Wierzba

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 3 lata temu

Pani Joanna, to psychoterapeuta, dla której najważniejsza w pracy z pacjentem jest relacja. Przekonałam się o tym już na pierwszym spotkaniu. Szczerze mówiąc, traktowałam to spotkanie jako jednorazowe, już dawno zarzuciłam poszukiwania profesjonalnej pomocy. Byłam zniechęcona i rozczarowana. To spotkanie przerodziło się w wieloletnią relację. Pani Joanna od początku była pełna ciepła, uważności. Dla mnie wręcz charyzmatyczna…pomimo trudnych spraw jakie Pani Joanna ze mną przerabiała, rozstawałam się z nią po każdym spotkaniu oczarowana, ukojona, coraz bardziej "przy sobie"- to określenie Pani Joanny). Praca nad sobą to proces bardzo trudny. Jednak w towarzystwie Pani Joanny stała się wspaniałą przygodą, prowadzącą do wnikliwego poznania siebie i w efekcie, czego nigdy w życiu bym się nie spodziewała, do Nowego Życia. Teraz żyję jego pełnią, uśmiecham się do siebie i stawiam granice. Idę przez świat z podniesioną głową. Było warto. Polecam gorąco. Pani Joanno, pozdrawiam serdecznie. Mirella W.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie