Profil użytkownika Mirosława Dulin
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Uniejowianka, Przykona
28 czerwca 2026
Bardzo dobre jedzenie. Smaczne, świeże, duże porcje. Przyjemny lokal. Ceny niewygórowane, stosowne do menu.
Proszę o podwyżkę dla Pani Agnieszki😉
Zawsze uśmiechnięta, przemiła, nie tylko dla mnie, ale również dla innych klientów.
Super doradza w kwestii dań.
Ogólnie lokal na 5+ 🙃