.
307beb0ad929472995744799c4ec3d4f

Profil użytkownika Mirosława Dulin

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Uniejowianka, Przykona

28 czerwca 2026

Bardzo dobre jedzenie. Smaczne, świeże, duże porcje. Przyjemny lokal. Ceny niewygórowane, stosowne do menu. Proszę o podwyżkę dla Pani Agnieszki😉 Zawsze uśmiechnięta, przemiła, nie tylko dla mnie, ale również dla innych klientów. Super doradza w kwestii dań. Ogólnie lokal na 5+ 🙃
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie