Profil użytkownika Mirosława Szwydowska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat "ŁAPKA'' Salon strzyżenia i pielęgnacji psów, Tychy
opublikowano ponad 10 lata temu
Pierwszy raz byłam z moim pieskiem w tym salonie,i wyszłam bardzo zadowolona z tak profesjonalną obsługą i fryzurką mego pieska,że będę tam wracać.POLECAM
Mirosława Szwydowska