.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Mirosława Szwydowska

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 10 lata temu

Pierwszy raz byłam z moim pieskiem w tym salonie,i wyszłam bardzo zadowolona z tak profesjonalną obsługą i fryzurką mego pieska,że będę tam wracać.POLECAM
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie