Profil użytkownika Monia Szyszka
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Klinika Stomatologii Estetycznej Diamond Dental István Tánczos, Góra Kalwaria
opublikowano ponad 9 lata temu
Skorzystałam z uslug gabinetu gdy poleciła mi tą klinikę przyjaciółka. Chcialam zrobić sobie licówki. Jestem bardzo zadowolona z efektu i nie dziwię się , że są najlepsi. W końcu przynależność do slsp zdecydowanie zobowiązuje. Wiadomo że to najelpszy gabinet w mieście. Polecam
Monia Szyszka