.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Monia Szyszka

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 9 lata temu

Skorzystałam z uslug gabinetu gdy poleciła mi tą klinikę przyjaciółka. Chcialam zrobić sobie licówki. Jestem bardzo zadowolona z efektu i nie dziwię się , że są najlepsi. W końcu przynależność do slsp zdecydowanie zobowiązuje. Wiadomo że to najelpszy gabinet w mieście. Polecam
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie