.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika Monika Aleksandrowska

Opinie 1

Opinie

06 kwietnia 2025

Jestem bardzo wdzięczna dr Stefanowi Sobańcowi za leczenie zachowawcze, które przeprowadził w swoim gabinecie w Białymstoku. Miałam trudną sytuację z jednym zębem, ale dzięki precyzji i doświadczeniu Pana Doktora udało się go uratować. Cały proces był bezbolesny, a atmosfera – bardzo komfortowa. Pan Doktor wykazał się nie tylko wiedzą, ale też życzliwością i spokojem, które jako pacjentka bardzo doceniłam.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie