Profil użytkownika Monika Aleksandrowska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Stomatologia Dr Stefan Sobaniec dentysta Białystok centrum, Białystok
06 kwietnia 2025
Jestem bardzo wdzięczna dr Stefanowi Sobańcowi za leczenie zachowawcze, które przeprowadził w swoim gabinecie w Białymstoku. Miałam trudną sytuację z jednym zębem, ale dzięki precyzji i doświadczeniu Pana Doktora udało się go uratować. Cały proces był bezbolesny, a atmosfera – bardzo komfortowa. Pan Doktor wykazał się nie tylko wiedzą, ale też życzliwością i spokojem, które jako pacjentka bardzo doceniłam.