Profil użytkownika Monika Badowska-Hodyr
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Salon Optyczny Res-Optyk s.c. A. Maciąga, E. Szczęch, P. Maciąga, Rzeszów
29 czerwca 2024
Polecam w 100%, życzliwość, pełen profesjonalizm i wsparcie w doborze okularów i szkieł korekcyjnych