Profil użytkownika Monika Jasiak
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Gdańsk-Północ w Gdańsku Krystian Pstrong, Gdańsk
12 marca 2026
Pan Komornik skutecznie wyegzekwował zaległe alimenty. Polecam. Świetny specjalista!