.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Monika Kowacka

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 11 lata temu

Moja córka była bardzo nieśmiała, zamknięta w sobie, nie umiała rozmawiać z innymi osobami, bała się, co powodowało jąkanie. Wada wymowy sprawiała, że inne dzieci śmiały się z mojej córki. Klinikę jąkania pani Ewy G. poleciła mi koleżanka. Już po pierwszym spotkaniu zauważyłam, że terapia dla osób jąkających się jest przeprowadzana rzetelnie, profesjonalnie i jak się okazało skutecznie. Podczas zajęć mogłam towarzyszyć córce, dzięki czemu nie stresowała się na początku terapii. Aktualnie córka mówi płynnie, jest rozluźniona, nie boi się rozmawiać z innymi. Dziękuję bardzo Pani Ewie, która jest wspaniałą, ciepłą i spokojną kobietą, w pełni poświęcającą się swojej pracy i pacjentom.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie