Profil użytkownika Monika Kowacka
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Klinika Leczenia Jąkania. Mgr Ewa Galewska, Warszawa
opublikowano ponad 11 lata temu
Moja córka była bardzo nieśmiała, zamknięta w sobie, nie umiała rozmawiać z innymi osobami, bała się, co powodowało jąkanie. Wada wymowy sprawiała, że inne dzieci śmiały się z mojej córki. Klinikę jąkania pani Ewy G. poleciła mi koleżanka. Już po pierwszym spotkaniu zauważyłam, że terapia dla osób jąkających się jest przeprowadzana rzetelnie, profesjonalnie i jak się okazało skutecznie. Podczas zajęć mogłam towarzyszyć córce, dzięki czemu nie stresowała się na początku terapii. Aktualnie córka mówi płynnie, jest rozluźniona, nie boi się rozmawiać z innymi. Dziękuję bardzo Pani Ewie, która jest wspaniałą, ciepłą i spokojną kobietą, w pełni poświęcającą się swojej pracy i pacjentom.