Profil użytkownika Monika Lipińska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Oregano-Bis. Zakład produkcji spożywczej. Jurek R., Rubiś A., Kraków
opublikowano ponad 3 lata temu
Najlepsze zapiekanki !
Od lat kupuje je, w Lewiatanie na os Piastów
Niestety nie ma ich bliżej i w innych lewiatanach
A powinny być w każdym !
Marzy mi się by móc zamówić hurtem od sprzedawcy 😍