Profil użytkownika Monika Matras
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Cukiernia Z Romera, Cukiernictwo Kazimierz Gwóźdź, Nowy Sącz
opublikowano ponad 11 lata temu
Pyszna cukiernia,,,,mieszkalam na romera 17 lat i nie wyobrazalam sobie zjesc innych ciastek jak z tej cukierni.Polecam!!!
Monika Matras