Profil użytkownika Monika
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Puszman-Meble. Zakład Produkcji Mebli Tapicerowanych, Syców
opublikowano ponad 5 lata temu
Do swojego gabinetu wybrałam sofę Solo. Urzekła mnie swoim kolorem i prostotą. Sofa zbiera także dużo komplementów od moich pacjentów.
Polecam każdemu, kto chce w prosty sposób odświeżyć swoje wnętrze ;)