.
307beb0ad929472995744799c4ec3d4f

Profil użytkownika Monika

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 5 lata temu

Do swojego gabinetu wybrałam sofę Solo. Urzekła mnie swoim kolorem i prostotą. Sofa zbiera także dużo komplementów od moich pacjentów. Polecam każdemu, kto chce w prosty sposób odświeżyć swoje wnętrze ;)
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie