Profil użytkownika MonikaR
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Klinika Leczenia Jąkania. Mgr Ewa Galewska, Warszawa
opublikowano ponad 12 lata temu
Mam 25 lat. Od wielu lat zmagałam się z problemem jąkania. Wstydziłam się tego bardzo, gdyż w szkole i w pracy byłam pośmiewiskiem
Starałam się unikać wszelkiego kontaktu z ludźmi z obawy, że będę wytykana palcami.
Po załamaniu psychicznym i wizycie u psychologa postanowiłam poszukać pomocy.
Znajomy mojej mamy polecił mi Klinikę Leczenia Jąkania Ewy Galewskiej, zadzwoniłam i umówiłam się na spotkanie.
I była to jedna z najtrafniejszych decyzji w moim życiu.
Obecnie regularnie uczęszczam na terapię i szybko zauważyłam poprawę, mówię coraz bardziej płynnie i dzięki
pomocy pani Ewy mam również lepsze samopoczucie, gdyż jest miłą i życzliwą kobietą. Dzięki zajęciom w klinice
nie boję się już spotykać z ludźmi, mogę z nimi normalnie rozmawiać, , każdy
rozumie moje słowa, nie jąkam się i nie stresuję. Dzięki terapii w klinice zaczęłam żyć na nowo, polecam wszystkim.