.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika MonikaR

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 12 lata temu

Mam 25 lat. Od wielu lat zmagałam się z problemem jąkania. Wstydziłam się tego bardzo, gdyż w szkole i w pracy byłam pośmiewiskiem Starałam się unikać wszelkiego kontaktu z ludźmi z obawy, że będę wytykana palcami. Po załamaniu psychicznym i wizycie u psychologa postanowiłam poszukać pomocy. Znajomy mojej mamy polecił mi Klinikę Leczenia Jąkania Ewy Galewskiej, zadzwoniłam i umówiłam się na spotkanie. I była to jedna z najtrafniejszych decyzji w moim życiu. Obecnie regularnie uczęszczam na terapię i szybko zauważyłam poprawę, mówię coraz bardziej płynnie i dzięki pomocy pani Ewy mam również lepsze samopoczucie, gdyż jest miłą i życzliwą kobietą. Dzięki zajęciom w klinice nie boję się już spotykać z ludźmi, mogę z nimi normalnie rozmawiać, , każdy rozumie moje słowa, nie jąkam się i nie stresuję. Dzięki terapii w klinice zaczęłam żyć na nowo, polecam wszystkim.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie