Profil użytkownika Mrunia Mrau
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Barabaś Agnieszka, Kowalik Alicja. Lecznica Dla Zwierząt, Kraków
opublikowano ponad 7 lata temu
Panie są bardzo kompetentne i miłe. Mam u nich 3 kotełki i zawsze mogę liczyć na badanie, pomoc i ew. skierowanie mnie gdzieś dalej. Empatia i miłość do zwierząt i pasja. Polecam!
Mrunia Mrau