Profil użytkownika Mwalti Mwawa
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Autotest Polska Sp. Z O.o. Stacja Kontroli Pojazdów, Warszawa
opublikowano ponad 12 lata temu
UWAGA! Jak chcesz przestać lubić swój samochód to stacja jest w sam raz dla Ciebie. Pojechałem pierwszy raz, samochód odrzucony ze względu na kilka spraw. Mówię OK. Ale okazało się, że jak pojechałem do specjalisty to się za głowę złapał. Po pierwsze, że już ?słyszał? o tej stacji a po drugie 1/3 z wskazanych do naprawy rzeczy była absolutnie OK. Ale jak się już wdepnie w G to trzeba płynąć dalej. Dlatego OK, wymieniłem ? wszystko na oryginały żadnej podróby.
Drugi raz wjeżdżam tydzień później ? nie podoba mu się zbieżność i mam wracać do serwisu albo? ?on ma bardzo dobre urządzenie ale to kosztuje 80 za jedną oś? co by to nie znaczyło. Coś mi tu nie pasowało ale ostatni raz mówię OK. ?Diagnosta? wchodzi pod samochód i mówi, że on nie umie śruby odkręcić i nic z tego. Otwiera mi drzwi mam wyjeżdżać. Na szczęście mam kolegę z serwisem samochodowym w pobliżu. Jadę do niego (nie będę mówił jaki byłem ?zdenerwowany? bo czas czas czas). Kolega zaczyna się wypowiadać o tym punkcie diagnostycznym ale nie napisze tego bo nie przystoi. Następnie samochód na kanał. Nie trwało to 2-3 minut wszystkie śruby poodkręcane. Ale tak jechać nie wolno. Trzeba to skręcić. Ale czy na Conrada będzie to umiał odkręcić??? No to co - tylko laweta? I nie będę mówił o kosztach.
Trzecie podejście! Diagnosta miał minę jak by musiał do roboty przyjść ? wrażenie robienia łachy prez cudowne dziecko co musi pracować w kanale? Ale OK on tu rządzi, spuściłem głowę, przeprosiłem i? dostałem pieczątkę!!! W samym diagnoście ponad 200.