Profil użytkownika Natalia Mateusz Czerwińska-Bocman
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Brodzikowski Przemysław, lek. wet. Przychodnia dla zwierząt, Sulechów
opublikowano ponad 4 lata temu
Witam. U nas była inna sytuacja ponieważ nasza suczka miała wypadek,potrąciło ją auto i z tego powodu miała wyrwana przednia łapę. Suczka była operowana 2 krotnie gdyż po pierwszej operacji kość wyskoczyła i trzeba było zrobić druga na druty. Łapa goiła się super gdyby nie to że lekarz p.brodzikowski podał dla psa za dużo antybiotyków po których nasza suczka dostała odmy płuc, brak czerwonych i białych krwinek oraz niewydolność nerek (20krotnie przekroczone normy).Gdy w środę przyjechałam z mężem do doktora mówiąc że z nasza sunia dzieje się coś złego (nie chciała jeść, pić, bolał ja brzuch, nie oddawała moczu ani kału )doktor zbagatelizował to co mu mówiliśmy i wysłał nas z powrotem do domu. W sobotę było z psem tak źle że pojechaliśmy do innego weterynarza który zrobił jej wszystkie badania i niestety wyniki były przerażające.Musielismy podjąć najgorsza decyzję o eutonazji aby nasza przyjaciółka się już nie męczyła. Gdy wróciliśmy już po wszyskim musieliśmy oznajmić dziecia że naszej Psoci już nie ma z nami. W domu była wielka rozpacz bo jak wyjaśnić dziecia że ich ukochaną spotka już nie żyje.?za leczenie psa zapłaciliśmy blisko 5 tyś nie mówiąc już nic o paliwie ale to nie było najważniejsze.NAJWAZNIEJSZE dla nas było to żeby nasza Spotka była zdrowa ale niestety nie udało się to,,😭😭😭😭😭