Profil użytkownika Natalia Slowinska
| Opinie | 2 |
Opinie
Opinia na temat Studio Stylizacji 63, Poznań
opublikowano ponad 5 lata temu
Jestem bardzo zadowolona.
Strzyżenie, modelowanie.
Pani, która mnie obsługiwała doradziła też, jak pielęgnować włosy w warunkach domowych.
Stosują super kosmetyki.
POLECAM
Opinia na temat Ostoya Centrum Matrymonialne, Warszawa
opublikowano ponad 7 lata temu
Jestem bardzo zadowolona z efektów pracy tego biura. Jestem po dwóch randkach i nie ukrywam, że jestem zaskoczona... Kandydaci są niesamowici. Sama nie wiem, który lepszy, ale jedno wiem na pewno - warto było do was przyjść.
Natalia Slowinska
Witam serdecznie. Czy nadal Pani uważa że biuro matrymonialne Ostoya jest odpowiednim miejscem? Czy poleca Pani to biuro? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam