.
16ba14749377428da3e07c57bfff789d

Profil użytkownika Natalia Slowinska

Opinie 2

Opinie

Opinia na temat Studio Stylizacji 63, Poznań

opublikowano ponad 5 lata temu

Jestem bardzo zadowolona. Strzyżenie, modelowanie. Pani, która mnie obsługiwała doradziła też, jak pielęgnować włosy w warunkach domowych. Stosują super kosmetyki. POLECAM
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie
Opinia na temat Ostoya Centrum Matrymonialne, Warszawa

opublikowano ponad 7 lata temu

Jestem bardzo zadowolona z efektów pracy tego biura. Jestem po dwóch randkach i nie ukrywam, że jestem zaskoczona... Kandydaci są niesamowici. Sama nie wiem, który lepszy, ale jedno wiem na pewno - warto było do was przyjść.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie

Witam serdecznie. Czy nadal Pani uważa że biuro matrymonialne Ostoya jest odpowiednim miejscem? Czy poleca Pani to biuro? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam