.
bf25ba7eecb14a77a84a29ac3a562bdf

Profil użytkownika Natalia Szostak

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 8 lata temu

Nie polecam Barbary Z.! Po nienależycie wykonanym zabiegu usunięcia kamieni z pęcherza i cewki (nawet nie zrobiono rtg przed zabiegiem-bo takiego aparatu po prostu nie posiada, a usg robiono bez użycia żelu- tylko jakiś płyn - może stosowany do dezynfekcji głowicy ) muszę zrobić powtórnie operację pieskowi w innej lecznicy. Masakra dla nas, a szczególnie dla pieska o wadze 3 kg bo to druga taka operacja a czeka go trzecia. Nie wiem czy to przeżyje.Pani "weterynarz" upiera się, że wszystko zrobiła dobrze.Taka jej postawa z pewnością zmusza mnie wystąpić ze skargą do Izby Lekarsko -Weterynaryjnej i na drogę sądową o zwrot kosztów leczenia i zadośćuczynienie bo sama nie widzi powodu zwrotu . Warto się zastanowić gdzie leczymy nasze zwierzaki i wybrać lecznice na miarę 21-go wieku.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie