.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Natalia

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 6 lata temu

Polecam, bardzo rzetelna firma. Jakiś czas temu kupiłam samochód, wszystko działa bez zarzutu, autko w stanie idealnym. Mechanicy na przeglądzie byli zaskoczeni, bo jeszcze nie widzieli używanego samochodu w tak dobrym stanie. Bez żadnych przekrętów. Naprawdę polecam, uczciwa firma.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie