Profil użytkownika Natalia
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat AUTO HANDEL AUTA Bezwypadkowe i krajowe SKUP I SPRZEDAŻ SAMOCHODÓW UŻYWANYCH, Skawina
opublikowano ponad 6 lata temu
Polecam, bardzo rzetelna firma. Jakiś czas temu kupiłam samochód, wszystko działa bez zarzutu, autko w stanie idealnym. Mechanicy na przeglądzie byli zaskoczeni, bo jeszcze nie widzieli używanego samochodu w tak dobrym stanie. Bez żadnych przekrętów. Naprawdę polecam, uczciwa firma.