.
bf25ba7eecb14a77a84a29ac3a562bdf

Profil użytkownika NAWROCKI 1

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat "auto-Spec", Bydgoszcz

opublikowano ponad 13 lata temu

Witam , odradzam zdecydowanie ten warsztat ponieważ w moim samochodzie były wymieniane nadkola gdzie po naprawie zostały szpary na szerokość palca , po kłótni mi je poprawili i tłumaczyli się ze kupili tańsze i one nie pasowały a wiec po co je montowali i malowali? Także miały być wymienione podłożnice na nowe bo powiedzieli ze nie da się ich naprawić a okazało się ze przyspawali tylko blaszki na dziury bez wymiany. Koszt tego papractwa to 3000 zł. ODRADZAM WSZYSTKIM!!!
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie