Profil użytkownika NAWROCKI 1
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat "auto-Spec", Bydgoszcz
opublikowano ponad 13 lata temu
Witam , odradzam zdecydowanie ten warsztat ponieważ w moim samochodzie były wymieniane nadkola gdzie po naprawie zostały szpary na szerokość palca , po kłótni mi je poprawili i tłumaczyli się ze kupili tańsze i one nie pasowały a wiec po co je montowali i malowali? Także miały być wymienione podłożnice na nowe bo powiedzieli ze nie da się ich naprawić a okazało się ze przyspawali tylko blaszki na dziury bez wymiany. Koszt tego papractwa to 3000 zł. ODRADZAM WSZYSTKIM!!!