.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika Niezapominajka

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 2 lata temu

Obiecują jedno robią drugie: starsza rejestratorka wchodzi notorycznie pacjentom do gabinetu podczas badania, co ŁAMIE PRAWO PACJENTA DO POSZANOWANIA INTYMNOŚCI. Nie raz widziałam te incydenty czekając na opóźnioną wizytę. Zaś na stronie online gwarantują bezstresową i komfortową wizytę - kpina z pacjenta. Duże kolejki, co jest ogólnie uciążliwe, a tym bardziej dla kobiety w ciąży. Właściciele tego przybytku przeszkólcie personel z obsługi klienta i ochrony praw pacjenta. Lekarz ok, ale lepiej wybrać się do innego miejsca gdzie on przyjmuje. Kiedyś polecałam teraz będę przed nimi ostrzegać! Szkoda stresu
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie