Profil użytkownika Niezapominajka
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat TOMASZ MAZUREK I PARTNERZY LEKARZE GINEKOLODZY I POŁOŻNICY, Lublin
opublikowano ponad 2 lata temu
Obiecują jedno robią drugie: starsza rejestratorka wchodzi notorycznie pacjentom do gabinetu podczas badania, co ŁAMIE PRAWO PACJENTA DO POSZANOWANIA INTYMNOŚCI. Nie raz widziałam te incydenty czekając na opóźnioną wizytę. Zaś na stronie online gwarantują bezstresową i komfortową wizytę - kpina z pacjenta.
Duże kolejki, co jest ogólnie uciążliwe, a tym bardziej dla kobiety w ciąży.
Właściciele tego przybytku przeszkólcie personel z obsługi klienta i ochrony praw pacjenta.
Lekarz ok, ale lepiej wybrać się do innego miejsca gdzie on przyjmuje. Kiedyś polecałam teraz będę przed nimi ostrzegać! Szkoda stresu