.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika oddział Przedszkolny

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 13 lata temu

sympatyczny sprzedawca, właściciel nieprzyjazny dzieciom; wyprosił 8 dziec, które przyszły obejrzeć zwierzęta bo miał "dostawę" ; powiedział ze w zoo trzeba płacić za oglądanie zwierząt- pytanie ile ?? nie polecam tego miejsca
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie