.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Okrasa

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 14 lata temu

Jestem mamą trójki dzieci, które wspólnie z mężem wychowujemy bez wsparcia rodziny. Każdy przejaw pomocy jest przez odbierany z sympatią. Po 10-miesięcznym pobycie z synkiem w domu zmuszona jestem do powrotu do pracy i tak jak przy pobrzednich powrotach z urlopów wychowawczych, udałam się do pediatry w celu otrzymania zaświadczenia, że karmię syna piersią. Zaświadczenie takie skutkuje możliwością wcześniejszego wyjścia z pracy (1h).W porzednim miejscu zamieszkania nie było z tym żadnych problemów. W Eskulapie spotkałam się z kategoryczną odmową dr Jaworskiej. Stwierdziła, że mam wpisane do karty karmienie mieszane i mogę dziecko nakarmić piersią przed i po pracy. Trudno, żeby 10-cio miesięczne dziecko żywiło się tylko mlekiem matki a dla mnie i dzieci ta godzina znaczy naprawdę dużo. Sumienie mam czyste gdyż naprawdę karmię syna piersią na każde żądanie. Z takim podejściem do promocji laktacji i poltyki prorodzinnej sptkałam się pierwszy raz w życiu. Szczerze odradzam rodzicom tego pediatrę.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie