Profil użytkownika Olaaaala
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat "the Best Of L's"najlepsza Szkoła Jazdy W Mieście, Wejherowo
opublikowano ponad 13 lata temu
Zdecydowanie CZARNE KONIE wśród szkół nauki jazdy na trójmiejskim rynku :P Trzy czarne toyoty i ich jeźdźcy. Patrzą Ci na ręce, patrzą na nogi?wszystko widzą! nic się przed Nimi nie ukryje!:) Zauważą nawet najmniejsze uchybienie :) Ale tak na poważnie?..
Nauka jazdy w THE BEST OF L?s to prawdziwa przyjemność. Zajęcia teoretyczne skompilowane w dwa intensywne weekendy, co jest niezwykle wygodne i praktyczne. Przy okazji,słodki poczęstunek podczas zajęć, kawy, herbaty bez liku! Świetna organizacja i miła atmosfera. Plus za wykładzinę:)
Część praktyczna kursu prowadzona rzetelnie i profesjonalnie, na najwyższym poziomie,
z sercem i pełnym zaangażowaniem Instruktorów. Wspaniali Ludzie na odpowiednim miejscu, uczący z wielką pasją i potrafiący nawet największego ?niedowiarka? zmotywować i ?zrobić? z niego kierowcę:) Zapał, pozytywna energia w połączeniu z profesjonalizmem to niepodważalny atut tej szkoły!
Przystępując do kursu, startowałam od zera, stąd też opanowanie sztuki prowadzenia auta wymagało ode mnie sporej ilości czasu, wysiłku i konsekwencji. Pozytywne myślenie, luz
i skupienie a marzenie posiadania prawka stanie się rzeczywistością!Co ważne - w THE BEST OF L's uczą jeździć, nie tylko jak zdać egzamin.
Podziękowania dla Natalii ? za ?stworzenie? THE BEST OF L?s. Dla Miraska za pyszne kanapki i pomysłowe wizualizacje :) Dla Kubusia, który jest jak balsam dla duszy dla lekko znerwicowanych kursantów ;) Dla Kuby ? kopalni cennych informacji motoryzacyjnych
i drogowych zwłaszcza dla nietutejszych kierowców ;) i oczywiście Mistrza Nr 1 - Sławka ? TurboDymoMan, który potrafi dać pozytywnego ?kopa?! I jeszcze przy tym podśpiewuje najnowsze hity na rynku muzycznym :D
Dziękuję za poświęcony czas, zaangażowanie, bezcenne rady oraz motywację i wiarę we mnie!!! Jesteście THE BEST!!!!
Dziękuję za możliwość poznania WAS! I co tu więcej pisać?..już za WAMI tęsknię i za wspólnym diftowaniem rzecz jasna!!!:))))
Polecam i pozdrawiam cały zespół THE BEST OF L's!!!!