.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika Olaf Łączka

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 4 lata temu

Świetna organizacja, bardzo dobry kontakt z organizatorem. Nie potrzeba żadnych umiejętności aby pływać kajakiem. Relaks, cisza, natura to bezcenne elementy tego wyjazdu. Zatrzymaliśmy się na brzegu aby coś zjeść i pospacerować.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie