Profil użytkownika Olena Troian
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Isaryk Sergij, Lek. Stomatolog. Klinika Implantologii Stomatologicznej, Bydgoszcz
opublikowano ponad 2 lata temu
Wspaniały stomatolog , doświadczony i oddany swojej pracy . Ma opanowane bezbolesne usuwanie zębów , leczenie próchnicy i od w prawie 20 lat wkręca implanty . Ma patent na temat szablonów chirurgicznych . Polecam tego fachowca z całego serca.