Profil użytkownika Olga Pacież
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat OkoEkspert Optyk Okulista, Daleszyce
opublikowano ponad 4 lata temu
Udałam się z córką do OkoEkspert i jestem niesamowicie zadowolona z wizyty! Genialne podejście do klienta niezależnie od wieku. Badania przeprowadzone z pełnym profesjonalizmem i dokładnością wraz z przemiłą tam atmosferą. Jest ogromny wybór pięknych okularów bardzo dobrej jakości, wraz z pomocą przy dopasowaniu ich do twarzy. Ceny są rewelacyjne. Bardzo polecam ten salon!