.
da197fe7c8e44121b66affbaa70acbac

Profil użytkownika P

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 8 lata temu

Od 2 tygodni czekam na zwrot za wodę zamiast kawy z automatu. Brak reakcji na maile i telefony. Automat w Białymstoku Wojewódzki Szpital Zespolony.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie