Profil użytkownika P
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Aston. Automaty do sprzedaży gorących i ciepłych napoi. Szekalska B., Białystok
opublikowano ponad 8 lata temu
Od 2 tygodni czekam na zwrot za wodę zamiast kawy z automatu. Brak reakcji na maile i telefony. Automat w Białymstoku Wojewódzki Szpital Zespolony.