.
307beb0ad929472995744799c4ec3d4f

Profil użytkownika Patrycja Knapik

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 5 lata temu

jeśli ktoś zastanawia się nad skorzystaniem z usług w tym miejscu to odradzam. oddałam podsufitkę samochodową do obszycia i została ona nieodwracalnie zniszczona. materiał jest byle jak naciągnięty, marszczy się, ponadto w samej podsufitce zostały wycięte dziury, których nie da sie już zasłonić. Gdy próbowałam złożyć reklamację "Pani" właścicielka cały czas mówiła podniesionym głosem, używała przekleństw oraz powiedziała że mój mechanik jest głupi i może to on wyciął te dziury przy montażu (ABSURD). Zaproponowała rozwiązanie aby naciągnąć jeszcze bardziej materiał i zasłonić te dziury lub wypełnić je klejem. Ręce opadają... 350zł wyrzucone w błoto + zniszczona podsufitka. Nie dostałam nawet paragonu. Takie osoby nie powinny mieć kontaktu z klientem.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie