Profil użytkownika Patrycja Szmeterowicz
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Gabinet Weterynaryjny "na Zielonym Wzgórzu", Bezrzecze
opublikowano ponad 15 lata temu
Mały gabinet z bardzo dobrym wyposażeniem i lekarzami. polecam!
Koziak
| Opinie | 1 |
opublikowano ponad 15 lata temu
Polecam! Pani doktor doradzi, wyjaśni, człowiek wychodzi z przydatną wiedzą w głowie, a nie tylko z wyleczonym pieskiem. Pięknie i szybko ściągnięto mojemu maltańczykowi kamień nazębny, z narkozą nie było problemów.