.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Patrycja Wierzgoń

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 3 lata temu

120% Twoja opinia jest sprawdzana Więcej o opiniach Podgląd Twojej opinii SPRAWDZANIE Hussam Albeslabi Hussam Albeslabi stomatolog, chirurg Chciałam jeszcze raz podziękować Panu doktorowi za podarowanie pięknego uśmiechu. Jestem przeszczęśliwa, że nareszcie mogę się uśmiechać, nareszcie poczułam pewność siebie. Podczas całej procedury wszystko miałam wyjaśniane na bierząco, pomimo tego co przechodziłam Pan doktor i Pani higienistka dentystyczna cały czas byli i mnie wspierali. Jestem wdzięczna za serce jakie mi okazali. Bardzo dziękuję też Pani higienistce, która za każdym razem przy rejestracji/przyjmowaniu dodawała otuchy. Jesteście wspaniałymi ludźmi. Teraz też przychodzą moje dzieci i również nie odczuwają strachu podczas wizyt. Cieszę się i miło mi, że nadal mnie pamiętacie. Wasza wierna pacjentka Patrycja W. Dziękuję za wszystko.
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie