Profil użytkownika Patryk Nowak
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Grego Bus - Przewóz osób do Niemiec, Holandii oraz Belgii, Lublin
opublikowano ponad 4 lata temu
Jedziemy z kolega właśnie z Wrocławia do Hagi , jak na razie wszystko jest bardzo fajnie, wygodny bus i dużo miejsca w środku
Kierowca przyjechał nawet 30 minut wcześniej niż było planowane ale zadzwonił i nas uprzedził.
Patryk Nowak