.
307beb0ad929472995744799c4ec3d4f

Profil użytkownika Patryk Nowak

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 4 lata temu

Jedziemy z kolega właśnie z Wrocławia do Hagi , jak na razie wszystko jest bardzo fajnie, wygodny bus i dużo miejsca w środku Kierowca przyjechał nawet 30 minut wcześniej niż było planowane ale zadzwonił i nas uprzedził.
Dodaj komentarz Zgłoś nadużycie