Profil użytkownika Paula Karwańska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat DALLAS Sklep Odzieżowy-Jeans Izabela Szybowska, Wyszków
opublikowano ponad 12 lata temu
Serdecznie nie polecam tego sklepu. Po niecałych 3 miesiącach podeszwa butów się poodklejała dookoła, oczywiście sklep nie przyjął reklamacji, ponieważ to konsument jest winny, że obuwie uległo zniszczeniu. A co lepsze, w decyzji przeczytałam że: "buty choć mają gwarancję 2 lata to nie muszą tyle wytrzymać". Paranoja
Paula Karwańska
hahahahaha, kto tam pracuje w tym sklepie? kto im pisze te idiotyzmy?