.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika Paula Karwańska

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 12 lata temu

Serdecznie nie polecam tego sklepu. Po niecałych 3 miesiącach podeszwa butów się poodklejała dookoła, oczywiście sklep nie przyjął reklamacji, ponieważ to konsument jest winny, że obuwie uległo zniszczeniu. A co lepsze, w decyzji przeczytałam że: "buty choć mają gwarancję 2 lata to nie muszą tyle wytrzymać". Paranoja
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie

hahahahaha, kto tam pracuje w tym sklepie? kto im pisze te idiotyzmy?