Profil użytkownika Paula Spytkowska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Studio Komputerowe BiA Andrzej Majsterek, Nowy Dwór Gdański
opublikowano ponad 10 lata temu
Nie polecam tego serwisu GSM! Oddałam tel. Po zalaniu do wysuszenia. Po kilku dniach oddali mi tel. Bez części tłumacząc że ich nie dałam. Kiedy kazalam sprawdzić monitoring facet zamiast przyznać mi rację i przeprosić, stwierdził "no rzeczywiście", i zamówił brakujące części bo okazalo się - że je zgubił!! Po 2,5 tyg. Dostałam sms że tel. Jest do odbioru. CHCIALAM TYLKO ŻEBY WYSUSZYĆ TEL. A oddano mi tel. Z PEKNIĘTYM WYŚWIETLACZEM. Właściciel serwisu jest niemiły, niesympatyczny, robi łaskę że obsługuje klientów. Wystarczyło przeprosić i przyznać się do błędu a nie mieć pretensje do klienta! Radzę zamknąć sklep i wybrać się na bezludną wyspę!!! Omijajcie ten punkt szerokim łukiem!!!!
Paula Spytkowska