Profil użytkownika Paulina Kozlowska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Kancelaria Notarialna Dawid Roszczyniała Mirosława Kochaniewicz Spółka Cywilna, Rumia
opublikowano ponad 5 lata temu
Miałam przyjemność skorzystać z usług pana Dawida Roszczyniały. Jest to rzetelny młody człowiek, który bezbłędnie poprowadził mnie przez zawiłości umowy notarialnej. Cierpliwie odpowiadał na moje pytania i wykazał się dużą cierpliwością. Polecam szczególnie tym, którzy cenią sobie w życiu profesjonalizm oraz lubią być obsługiwani z poczuciem, że ktoś interesuje się jego problemami.
Paulina Kozlowska