Profil użytkownika Paulina Kwietoń
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Kancelaria Adwokacka s.c. Adwokaci Agnieszka Miłkowska-Lewczak, Marcin Lewczak, Nowy Sącz
opublikowano ponad 4 lata temu
Serdecznie polecam Panią Mecenas Agnieszkę Miłkowską! Pani Agnieszka jest bardzo sympatyczna, miła, uprzejma. Cierpliwie zawsze odpowiadała na wszystkie moje telefony, wiadomości i zadawane w nich pytania. Kompetencja, profesjonalizm plus doświadczenie dają bardzo pozytywne efekty w prowadzonych przez Panią Agnieszkę sprawach. Rzetelnie przygotowywała mnie do każdej rozprawy i robiła to tak żebym była zawsze o jeden krok do przodu od strony przeciwnej. Komu zdarzy się wejść na drogę sądową z jakaś sprawą ten wtedy się przekona jak zaangażowanie i skuteczność adwokata jest ważna czego u Pani Mecenas Miłkowskiej oczywiście nie brakuje! Polecam!
Paulina Kwietoń