Profil użytkownika Paulina Nowakowska
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat FedEx Express Poland Sp. z o.o. Oddział Warszawa-Łomianki, Łomianki
opublikowano ponad 4 lata temu
Zdecydowanie odradzam korzystać z usług firmy FedEx. Przesyłka została awizowana pomimo, że kurier nawet nie przyjechał pod wskazany adres (został sprawdzony monitoring) oraz nie zadzwonił poinformować, że przyjedzie z przesyłką. Brak telefonu do kuriera, nie ma możliwości dodzwonienia się na infolinie FedEx. NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA! ODRADZAM!
Paulina Nowakowska