.
750e88c79adb4213b5b2bf142798ad53

Profil użytkownika Paulina Nowakowska

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 4 lata temu

Zdecydowanie odradzam korzystać z usług firmy FedEx. Przesyłka została awizowana pomimo, że kurier nawet nie przyjechał pod wskazany adres (został sprawdzony monitoring) oraz nie zadzwonił poinformować, że przyjedzie z przesyłką. Brak telefonu do kuriera, nie ma możliwości dodzwonienia się na infolinie FedEx. NAJGORSZA FIRMA KURIERSKA! ODRADZAM!
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie