Profil użytkownika Paweł Godyń
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat P.P.U.H. Adarak Adam Knebel Agnieszka Knebel Sp.j., Ruda Śląska
opublikowano ponad 6 lata temu
Ta firma to jest żenada, serdecznie odradzam każdemu kto się szanuje. Miesiąc bez pracy zostałem przez tą firmę, złożyłem wypowiedzenie w mojej pracy w Polsce bo została mi przekazana informacja, że wyjazd będę miał po czym jak już odszedłem z pracy to dzień przed wyjazdem mi to odwołali i miesiąc w Polsce siedziałem bez środków do życia, również mój brat miał podobna sytuację, po podpisaniu umowy i zapłaceniu 600zl za busa (w obie strony) dojechał na miejsce docelowe wyjazdu, autokar spóźniał się 30 minut i nagle jegomość Knebel zadzwonil z informacją że wyjazd "niestety" się nie odbędzie, gnój i metr mułu. Nie pozdrawiam.*
Paweł Godyń