Profil użytkownika Paweł Jaworski
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Artex. Montaż instalacji gazowych w pojazdach mechanicznych, Radom
opublikowano ponad 11 lata temu
Montowalem nie jeden gaz u tego pana wszystko dziła i jestem bardzo zadowolony
| Opinie | 1 |
opublikowano ponad 11 lata temu