.
a1adb29927e2473896469cc4be9f1bcc

Profil użytkownika Paweł Kołodziejek

Opinie 1

Opinie

opublikowano ponad 10 lata temu

Witam wszystkich a szczególnie obecnych i przyszłych klientów Autoryzowanego Serwisu i Dealera Volkswagena Ł. Spółka Jawna. Na wstępie proszę dobrze się zastanowić czy chcą Państwo oddać tam samochód do serwisu czy też kupić tam z salonu. Ostrzegam Państwa gdyż wiem sam po sobie oraz z opowiadań innych klientów, że można się bardzo przejechać a nawet mogą Państwu zniszczyć auto podobnie jak w moim przypadku, gdzie zostałem oszukany przy zakupie tam auta a następne na serwisie zniszczono mi auto wielokrotnie. Na auto, które mam 14 miesięcy to 2 miesiące spędziło na serwisie i byłem tam ponad 25 razy. W końcowym efekcie brzydko mnie potraktowano a szczególnie sam właściciel brzydko się zachował i w dodatku mam zniszczone auto za co serwis nie chce przyznać do porażki a sam właściciel nie ma ani ochoty ze mną rozmawiać ani zapłacić za szkody, w tym przypadku jest to zwrot pieniędzy za auto, dlatego też PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH aby dobrze się zastanowili zanim podejmą decyzję aby tam cokolwiek kupić czy też zrobić.
Zgłoś nadużycie