Profil użytkownika Pawel Bandosz
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Zielone. Solarium, Poznań
opublikowano ponad 3 lata temu
Zawsze piękna i zdrowa opalenizna;)
Profesjonalne podejście do klienta;)
Zawsze czysto ;)
| Opinie | 1 |
opublikowano ponad 3 lata temu