.
e71abfe6026b4b0f9fcf3826b00085a0

Profil użytkownika pawel mikruta

Opinie 1

Opinie

Opinia na temat Centrum Zdrowia Oka, Radom

opublikowano ponad 2 lata temu

W 100% mogę polecić tego okulistę, rzeczowe omówienie stanu moich oczu, nowoczesna diagnostyka, mega krótkie terminy, przyjazna uśmiechnięta cała załoga okulisty i optyka .
Napisz komentarz Zgłoś nadużycie