Profil użytkownika pawel mikruta
| Opinie | 1 |
Opinie
Opinia na temat Centrum Zdrowia Oka, Radom
opublikowano ponad 2 lata temu
W 100% mogę polecić tego okulistę, rzeczowe omówienie stanu moich oczu, nowoczesna diagnostyka, mega krótkie terminy, przyjazna uśmiechnięta cała załoga okulisty i optyka .